(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-114940575-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Porady prawne Kraków

Porady prawne Kraków

Uzyskaj porady prawne online

Porady prawne w trzech prostych krokach

1. Przejdź do formularza
Użyj formularza poniżej żeby przedstawić nam charakter Twojego problemu.
2. Wybierz temat rozmowy
Określ temat rozmowy oraz uzupełnij resztę pól formularza.
3. Wyślij swoją wiadomość!
Twoja wiadomość trafi do naszej kancelarii, gdzie zostanie starannie przeanalizowana.

Porady prawne Kraków!

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej? Możesz ją uzyskać bez wychodzenia z domu! Wystarczy że skorzystasz z formularza obok a nasza kancelaria starannie przeanalizuje Twój problem.

Nasze porady prawne to gwarancja:

  • Profesjonalnego doradztwa prawnego,
  • Niezwłoczna odpowiedź,
  • Właściwe rozwiązanie problemu.

Po przesłaniu Twoja wiadomość trafi do naszej kancelarii gdzie zespół złożony wyłącznie z profesjonalistów zaproponuje właściwe rozwiązanie Twojego problemu.

Napisz do nas!

Administratorem Państwa danych osobowych jest adw. Gabriela Więckowska Kancelaria Adwokacka, NIP: 6762262285, adres:31-107 Kraków ul. Retoryka 10/16 e-mail: kancelaria@gabrielawieckowska.pl nr tel.723311919. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu obsługi i realizacji zlecenia. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Porady prawne FAQ

Nasze mocne strony
Indywidualne podejście

do każdej ze spraw

Wieloletnie doświadczenie

w pozytywnym zakończeniu sporów sądowych

Profesjonalna pomoc

prawna na każdym etapie postępowania sądowego