(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-114940575-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Prawo spadkowe

Sprawy Spadkowe

Prawo spadkowe - co nas wyróżnia?

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się w prowadzenie każdej sprawy z zakresu prawa spadkowego. Działamy z pasją, a każdemu Klientowi poświęcamy należną mu uwagę.

Profesjonalizm

Podejmowane przez nas działania są fachowe i rzetelne. Dysponujemy dużą wiedzą na temat obowiązujących aktualnie przepisów prawnych oraz na temat orzecznictwa.

Empatia

Dokładamy wszelkiej staranności, by każdemu Klientowi okazywać pełne zrozumienie oraz wyrozumiałość.

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Nasza kancelaria udzieli wsparcia w rozwiązaniu twojego problemu.

Spadki Kraków, Sprawy Spadkowe

Sprawy spadkowe Kraków

Prawo spadkowe jest jedną z najbardziej istotnych dziedzin prawa. Z uwagi na to kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach dotyczących problematyki tej gałęzi prawa. W zakresie prawa spadkowego prowadzimy między innymi sprawy o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy lub na podstawie testamentu, sprawy dotyczące działu spadku oraz zachowku. Udzielamy pomocy prawnej w sprawach uznania spadkobiercy za niegodnego i w kwestiach związanych z wydziedziczeniem. Szczególną uwagę Kancelaria Adwokacka poświęca sprawom o zachowek. Sprawy takie z uwagi na sposób uregulowania tej instytucji prawa spadkowego przez ustawodawcę wymagają od adwokata znacznego zaangażowania, które jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować. Klienci kancelarii mogą oczekiwać w przedmiocie spraw dotyczących zachowku rzetelnej oceny ich uprawnień lub zobowiązań wynikających z roszczeń o zachowek. Zapewniamy, w zależności od sytuacji prawnej naszych Klientów, określenie wysokości należnego im zachowku lub ustalenie wartości zachowku, do którego zapłaty są zobowiązani. W postępowaniach przed Sądami Rejonowymi i Sądami Okręgowymi zapewniamy merytoryczne wsparcie i reprezentację przez cały etap procesu sądowego. Zakres działalności Kancelarii w dziedzinie prawa spadkowego jest bardzo szeroki.

Prawo spadkowe

Prawo spadkowe Kraków

Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszemu potencjałowi osobowemu oraz doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu w sprawach z zakresu prawa spadkowego pomoc prawną dostosowaną do Państwa oczekiwań. Mając świadomość istoty postępowań dotyczących prawa spadkowego i ich ogromnej wagi, dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi Klienci byli zadowoleni z wyniku końcowego sprawy. W ramach reprezentacji w sprawach szeroko pojętego prawa spadkowego Klienci kancelarii mogą oczekiwać pomocy zarówno na etapie przesądowym, np. w zakresie ustalenia kręgu spadkobierców, uprawnień spadkobierców ustawowych i testamentowych oraz ustalenia praw jakie mogą realizować w postępowaniu przed Sądami Spadku. Kancelaria zapewnia wsparcie i reprezentację procesową przez cały czas trwania postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, aż do chwili uzyskania przez strony prawomocnego postanowienia stwierdzającego nabycie spadku.

Sprawy spadkowe Kraków

Kancelaria prowadzi także sprawy będące częstą konsekwencją zakończenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, a mianowicie sprawy o dział spadku. Także na tym etapie nasi Klienci mogą oczekiwać czynnego udziału pełnomocnika, aż do czasu prawomocnego zakończenia postępowania działowego obejmującego spadek. Wieloletnie doświadczenie, szczegółowa znajomość obowiązujących przepisów prawnych, a także pełen profesjonalizm przy kontakcie z Klientem pozwalają ocenić jako wysoce fachowe usługi, które świadczy nasza Kancelaria Adwokacka w dziedzinie, jaką jest prawo spadkowe Kraków jest miastem, w którym rynek adwokacki przepełniony jest różnego rodzaju ofertami prawnymi. Warto wybrać miejsce, w którym będziecie Państwo mogli liczyć na rzetelne podejście do sprawy oraz nieszablonowe i skuteczne rozwiązywanie Państwa wszelkich problemów prawnych. Oferujemy nie tylko fachowe usługi prawne, ale także empatyczny i bezproblemowy kontakt z każdym Klientem naszej kancelarii. Wiedząc jak ogromny wpływ na życie naszych Klientów mają właśnie sprawy spadkowe, przykładamy do nich szczególną staranność. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych Mandantów.

Nasze mocne strony
Indywidualne podejście

do każdej ze spraw

Wieloletnie doświadczenie

w pozytywnym zakończeniu sporów sądowych

Profesjonalna pomoc

prawna na każdym etapie postępowania sądowego