(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-114940575-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Kancelaria prawna Kraków

Gabriela Więckowska

  Kancelaria prawna Kraków - co nas wyróżnia?

  Kancelaria prawna prowadzona przez adwokat doktor Gabrielę Więckowską ma swoją siedzibę w Krakowie. Zakres objęty praktyką kancelarii został ustalony na podstawie wieloletnich doświadczeń i prowadzonej praktyki adwokackiej. Przedmiotem działania kancelarii są między innymi sprawy z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego. Kancelaria prawna zajmuje się również udzielaniem pomocy prawnej przy rozwodach, a także przy egzekwowaniu należnych Klientom odszkodowań.

  Potrzebujesz fachowej pomocy?

  Nasza kancelaria udzieli wsparcia w rozwiązaniu twojego problemu.

  Kancelaria Prawna Kraków

  Świadczona przez kancelarię prawną dr Gabrieli Więckowskiej pomoc ma na celu rozwiązanie problemów prawnych naszych klientów i realizację wyznaczonych nam przez nich celów. Podczas udzielanych porad prawnych dążymy do wskazania rozwiązań, które umożliwia obowiązujące prawo. W naszej ocenie na początku najważniejszą kwestią jest rzeczywista ocena sytuacji prawnej naszych klientów, umożliwiająca im świadome podjęcie decyzji co do dalszych działań prawnych, w szczególności w przedmiocie zainicjowania sprawy sądowej. Kwestią, do której przykładamy szczególną wagę jest indywidualne podejście do każdej ze spraw powierzanych nam przez naszych klientów. Poszczególnym zagadnieniom poświęcamy czas niezbędny dla właściwego rozwiązania związanych z nimi problemów.

  Kancelaria prawna Kraków

  Skuteczna kancelaria prawna Kraków

  Angażujemy się w każdą z prowadzonych przez nas spraw, jednak zawsze pozostajemy rzetelni i profesjonalni. Udzielamy naszym Klientom porad oraz wskazówek, dzięki czemu wiedzą oni jak należy się zachować na każdym etapie sprawy. Jednocześnie podejmujemy wszelkie niezbędne działania formalne w taki sposób, aby Klient w jak najmniejszym stopniu odczuł uciążliwości prowadzenia sprawy w jego życiu codziennym. Nasza pracę charakteryzuje etyka i profesjonalizm.

  Za cel stawiamy sobie niesienie pomocy i otaczanie opieką prawną tych, którzy tego potrzebują.
  Mamy pełną świadomość tego, iż Klienci zwracający się do nas z prośbą o wsparcie prawne niekiedy znajdują się w trudnej dla nich sytuacji. Dlatego też obok fachowego doradztwa prawnego staramy się wykazywać również zrozumienie dla potrzeb naszych Klientów, a także wyrozumiałość, cierpliwość oraz empatię. Naszym zadaniem jest troska o dobro i bezpieczeństwo nie tylko naszych Mandantów, ale niejednokrotnie również ich rodzin. Szczycimy się najwyższą jakością obsługi Klienta, którą każda renomowana kancelaria prawna musi oferować. Pomoc prawna udzielana Klientom to nie tylko nasz obowiązek, ale także pasja. Dzięki temu zyskujemy ich pełne zaufanie i cieszymy się dużym uznaniem.

  Nasze mocne strony
  Indywidualne podejście

  do każdej ze spraw

  Wieloletnie doświadczenie

  w pozytywnym zakończeniu sporów sądowych

  Profesjonalna pomoc

  prawna na każdym etapie postępowania sądowego