(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-114940575-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Kontakt

Napisz do Nas

Potrzebujesz pomocy adwokata? Skontaktuj się z nami. Oferujemy pomoc w rozwiązaniu każdego problemu prawnego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz osiągnąć fachowe rozstrzygnięcie sprawy w szybkim czasie.

Gwarantujemy:

  • Profesjonalne doradztwo prawne,
  • Niezwłoczną odpowiedź,
  • Właściwe rozwiązanie problemu.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wskazówkom Twoje wątpliwości prawne zostaną rozwiane. Nadrzędnym celem kancelarii jest niesienie wsparcia prawnego Klientom w taki sposób, aby byli oni usatysfakcjonowani naszym działaniem.

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest adw. Gabriela Więckowska Kancelaria Adwokacka, NIP: 6762262285, adres:31-107 Kraków ul. Retoryka 10/16 e-mail: kancelaria@gabrielawieckowska.pl nr tel.723311919. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu obsługi i realizacji zlecenia. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Nasze mocne strony
Indywidualne podejście

do każdej ze spraw

Wieloletnie doświadczenie

w pozytywnym zakończeniu sporów sądowych

Profesjonalna pomoc

prawna na każdym etapie postępowania sądowego