(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-114940575-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Prawo rodzinne

Dobry adwokat Kraków

Prawo rodzinne - co nas wyróżnia?

Troska o dobro Klienta i jego rodziny

Naszą główną zasadą jest dbałość o dobro naszych Klientów, ale również, ze względu na specyfikę tej gałęzi prawa, o dobro jego najbliższych.

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każdej sprawie poświęcamy odpowiednio dużo czasu i uwagi. Aby rozwiązać problem Klienta dogłębnie analizujemy wszystkie jego aspekty.

Efektywność

Celem Kancelarii jest przede wszystkim osiągnięcie satysfakcjonującego dla Klienta rozwiązania sprawy.

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Nasza kancelaria udzieli wsparcia w rozwiązaniu twojego problemu.

Prawo Rodzinne Kraków

Prawo rodzinne

Kancelaria Adwokacka zapewnia pomoc w sprawach z obszaru szeroko pojętego prawa rodzinnego. Z uwagi na szczególny charakter spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz ich wpływ na życie codzienne zarówno Klientów kancelarii, jak i ich rodzin, dokładamy wszelkiej staranności, by uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie spraw na etapie pozasądowym jak i przed sądami. Kancelaria Adwokacka poprzez pełne zaangażowanie w sprawę oraz dbałość o szczegóły dąży do realizacji celów wyznaczonych przez Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny oraz, co bardzo ważne w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, zachowując dyskrecję i delikatność. Niezwykle ważne jest dla nas zaufanie naszych Klientów, jak również zapewnienie im komfortu psychicznego i poczucia bezpieczeństwa. Oferujemy rzetelne rozwiązanie sprawy, korzystając nie tylko z wiedzy o obowiązujących aktualnie przepisach prawnych, ale również, co bardzo ważne w kwestiach z dziedziny prawa rodzinnego, także z własnego doświadczenia życiowego. Sprawy rodzinne dotykają bardzo często również dzieci. Jednym z naszych głównych celów jest dbanie o ich dobro. Są to zadania, które jako priorytet powinien postawić sobie każdy dobry adwokat prowadzący rozwody Kraków jest dużym miastem, dlatego też Klienci kancelarii adwokackich bardzo często obawiają się o to, że za udzielone im usługi prawne będą zmuszeni uiścić wysoką opłatę. Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną w przystępnych cenach, określanych indywidualnie wobec każdego przypadku i związanego z nim nakładu pracy. Naszym celem jest niesienie wsparcia prawnego potrzebującym tego Klientom.

Prawo rodzinne

Adwokat prawo rodzinne Kraków

W ramach świadczonych usług reprezentujemy Klientów w sprawach o rozwód, separację, a także w sprawach cywilnych będących konsekwencją powyższych, jak na przykład podział majątku wspólnego małżonków. Kancelaria Adwokacka swą praktyką obejmuje także sprawy o alimenty, na przykład sprawy o zasądzenie alimentów, uchylenie obowiązku alimentacyjnego, obniżenie alimentów lub ich podwyższenie, w zależności od konkretnego przypadku. W ramach świadczonych usług kancelaria zapewnia także reprezentację w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej i uregulowania kontaktów stron z dziećmi, a także w sprawach dotyczących zaprzeczenia lub ustalenia ojcostwa. Prowadzimy również sprawy przed Sądem Okręgowym o ubezwłasnowolnienie – zarówno częściowe, jak i całkowite. Prawo rodzinne z uwagi na swój charakter zajmuje ważne miejsce w obszarze praktyki Kancelarii Adwokackiej.

Adwokat rodzinny Kraków

Mając na uwadze znaczenie prawa rodzinnego, dążymy do osiągnięcia orzeczenia zgodnego z oczekiwaniami naszych Mandantów. Na każdym etapie sprawy o rozwód czy separację oraz w sprawach dotyczących zobowiązań prawnorodzinnych pod postacią alimentów, zapewniamy najwyższej jakości wsparcie prawne. Nasi Klienci mogą oczekiwać pomocy w czynnościach niezbędnych do rozpoczęcia sprawy o separację czy rozwód. Począwszy od udzielenia wskazówek w przedmiocie gromadzenia materiału dowodowego, poprzez przygotowanie pozwu o rozwód, separację lub zasądzenie alimentów czy uchylenie obowiązku alimentacyjnego, Kancelaria służy pomocą aż do prawomocnego zakończenia spraw zainicjowanych przed Sądami Powszechnymi. Do spraw z zakresu prawa rodzinnego podchodzimy z jak największym staraniem o dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów. Są to sprawy szczególne, bowiem dotyczą bardzo często nie tylko Klienta, ale również jego najbliższych krewnych, w tym dzieci. Wynik sprawy rzutuje niekiedy na życie całej rodziny. W związku z tym działamy, udzielając naszym Klientom nie tylko pomocy prawnej, ale również tak potrzebnego w tego rodzaju sprawach wsparcia. Naszym głównym celem jest troska o interesy Klienta.

Nasze mocne strony
Indywidualne podejście

do każdej ze spraw

Wieloletnie doświadczenie

w pozytywnym zakończeniu sporów sądowych

Profesjonalna pomoc

prawna na każdym etapie postępowania sądowego